Stomatolodzy Wejherowo

 

 

lek. dent. Joanna Urban

W 2005 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Stomatologicznym Akademii Medycznej w Gdańsku.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach naukowych prowadzonych przez wybitnych wykładowców z kraju i zagranicy. Doskonali swoje umiejętności we wszystkich dziedzinach stomatologii, a w szczególności w zakresie protetyki, chirurgii, ortodoncji i endodoncji.

Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz ortodoncji. Jej pasją jest chirurgia stomatologiczna. Zajmuje się również leczeniem dzieci, a jej szczególne podejście do małych pacjentów sprawia,  iż każda wizyta przebiega w miłej i życzliwej atmosferze.

Przywiązuje wiele uwagi i dokłada wszelkich starań, aby zabiegi stomatologiczne były wykonywane profesjonalnie i bezboleśnie.

Jest osobą niezwykle życzliwą, z dużymi pokładami empatii i  zrozumienia, dlatego tez cieszy się zaufaniem swoich pacjentów.

 

lek. stom. Izabella Strzyżewska – Chudzyńska

Założycielka kliniki IZODENT. Ukończyła Gdańską Akademię Medyczną. Posiada specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej. Specjalizuje się w ortodoncji. Przez wiele lat pracowała w poradniach ortodontycznych w Gdańsku i Wejherowie. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i konferencjach.

Dzięki konsekwentnemu stosowaniu najnowszych technik i materiałów najwyższej jakości, zyskała zaufanie wielu pacjentów.

To dla mnie ogromny zaszczyt i przyjemność móc zaprosić Państwa w imieniu całego zespołu do Centrum Stomatologicznego IZODENT.

Pełni pasji i zaangażowania wykonujemy swoją pracę by świadczyć usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Nieustannie doskonaląc nasze kwalifikacje zawodowe, zapewniamy naszym pacjentom dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia w każdej dziedzinie stomatologii. W naszej praktyce wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i materiały najwyższej jakości, dzięki czemu nasi specjaliści przyczyniają się do ciągłego powiększania grona zadowolonych klientów.

Moim zamierzeniem i jednocześnie życiowym marzeniem było stworzenie kliniki z ciepłą i rodzinną atmosferą, a zarazem profesjonalną, interdyscyplinarną obsługą pacjenta. Jestem dumna, że mogę współpracować z ludźmi, których praca zapewnia naszym pacjentom gwarancję najwyższej jakości i długotrwałe efekty leczenia.

 

lek. dent. Magdalena Kaczoruk

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Posiada specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej. Autorka publikacji naukowych. Uczestniczka licznych kongresów i kursów głównie z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyki.  Wiedzę i praktykę zawodową zdobywała współpracując z międzynarodowym ośrodkiem klinicznym, edukacyjnym i naukowo-badawczym specjalizującym się w implantologii.

lek dent. Joanna Maciejewska

Ukończyła z wyróżnieniem kierunek lekarsko-dentystyczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Z zaangażowaniem leczy zęby i choroby jamy ustnej oraz wykonuje uzupełnienia protetyczne. Bezboleśnie tworzy piękne uśmiechy poprze leczenie interdyscyplinarne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Pasjonuje się  szczególnie stomatologią estetyczną i ortodoncją. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, sympozjach i konferencjach naukowych. Aktualnie uczęszcza na studia podyplomowe w Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji w Warszawie.

lek. dent. Anna Płudowska

Jest absolwentką Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Głównym obszarem jej zainteresowań jest stomatologia zachowawcza i stomatologia dziecięca oraz chirurgia stomatologiczna. Swoją wiedzę pogłębia śledząc na bieżąco najnowsze doniesienia naukowe i technologiczne w dziedzinie stomatologii. W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, którego zadowolenie jest największą motywacją do dalszej pracy.

Anna Różycka – higienistka stomatologiczna

Specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych zabiegów higienizacji jamy ustnej oraz wybielania zębów. Charakteryzuje ją indywidualne podejście do każdego pacjenta i kompleksowe rozwiązywanie problemów z zakresu profilaktyki chorób jamy ustnej i zębów. Czynnie asystuje lekarzom we wszystkich dziedzinach stomatologii. Zdobyta wiedza i doświadczenie sprawiają, iż potrafi słuchać i rozumieć potrzeby pacjentów. Dba o poczucie bezpieczeństwa i komfort pacjenta oraz przyjazną atmosferę podczas zabiegów.

Gabriela Zakrzewska – asystentka stomatologiczna

Posiada wieloletnie doświadczenie w czynnym asystowaniu lekarzom podczas leczenia we wszystkich dziedzinach stomatologii. Dba o domową atmosferę i komfort pacjenta podczas zabiegów. Odpowiada za planowanie i przebieg wizyt.

Krystyna Putzig – asystentka stomatologiczna

Posiada wieloletnie doświadczenie w czynnym asystowaniu lekarzom podczas zabiegów stomatologicznych. Odpowiada za planowanie i przebieg wizyt. Dba o to aby każdy z naszych pacjentów czuł się u nas komfortowo.

 

Wordpress themes JazzSurf