Aparaty Ortodontyczne Stałe

APARATY ORTODONTYCZNE STAŁE oferują możliwość precyzyjnego zastosowania siły i umożliwiają osiągnięcie pięknego uśmiechu w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że nie można ich zdjąć, działają przez cały okres leczenia. Delikatny nacisk nieustannie oddziałuje na zęby, co powoduje, że efekty leczenia stają się widoczne dość szybko.

Aparaty stałe w naszej klinice w Wejherowie składają się z zamków, które są przyklejone do zębów, łuku przymocowanego do zamków oraz dodatkowych elementów.

W zależności od preferencji pacjenta, dostępne są metalowe zamki oraz zamki estetyczne, takie jak aparat porcelanowy lub szafirowy.

Oprócz tradycyjnych zamków, oferujemy również nowoczesne zamki samoligaturujące, które zapewniają samoregulację (aparat samoligaturujący).

Należy pamiętać, że aparat jest jedynie narzędziem i, podobnie jak narzędzia chirurgiczne, nie może wyleczyć pacjenta bez udziału ortodonty. Leczenie ortodontyczne wymaga również dobrej współpracy między lekarzem a pacjentem, który powinien ściśle przestrzegać otrzymanych instrukcji podczas wizyt.

 

Ortodoncja – Rodzaje aparatów

 

 

 

Wordpress themes JazzSurf